škola noci

Studentka | 25.08.2013

Jméno: Stevie Rae
Věk: 16let 11 měsícu 28 dnů
No dál psát nemusím Stevie Rae asi znáš :)
akorát zvíře:fena
jméno: Bella
Životopis: Narodila jsem se v Ostravě avšak bydlím v úseckém kraji na vesnici kde nejsou skoro žádný děcka kámoška jezdí jednou za dva tejdny na víkend jinak je tam akorát o rok starší kluk a pak takový ty existence, tudíž jem dost SAMOSTATNÁ, jelikož jsem na venkově mám obrovský vzatah k přírodě a k našim 35ti ovcím které chodím od 12ti pást nespočteným slepicím které ráda chytám a hladím dvoum prasatům která mám ráda k sežrání... a jednomu psovi- feně 10 měsíců a je mi po pás (Apalačský pastevecký pes.Dále jsem dost citlivá, a snažím se být na všechny hodná (což není vždy lehké kvůli klukům ze třídy já jsem vždy jejich terč posměchu a nadávek ale nevím proč nikdy jsem jim nic neudělala...) Ve škole jsem však snaživá a doma se pokouším (bez úspěchů) učit.zrovna když jsem šla s Bellou kolem rybníka oběvil se stopař... A začal můj nový život




Ps: Jelikož však školu noci apsolutně miliju a už mám 10 a nemůžu se dočkat prosince až vyjde Nefretin slib tak úkoly sem plnit budu. jinak na howrse hraju bod přezdívkou ajas18

Přidat nový příspěvek