Studentka

Danda | 28.12.2013

Jméno: Sarah Morgan

Věk: 16 let

Povaha: je přátelská, milá, hodná, ráda pomáhá, někdy je samotářská. Když je s přáteli, tak je ukecaná, hlučná, veselá, vtipná a neustále musí něco komentovat. Když je sama, tak je tichá a klidná. V době samoty něco dělá: čte si, poslouchá hudby, píše smyšlené příběhy, nebo prostě jen tak leží a nad něčím dumá. Má velice bujnou fantazii a snadno ji něco napadne ;-)

Životopis: Narodila se ve městě Tulsa. Jako malá byla hrozně veselá, hravá a usměvavá a neustále vyhledávala společnost a měla spoustu kamarádů. Když nastoupila do první třídy, vše se změnilo. Mezi dětmi ve škole nebyla chtěná a oblíbená a to způsobilo, že se stala uzavřenou, tichou a samotářskou. Na střední už to nebylo tak hrozné. Našla si tam kamarádku, se kterou byla jako sestra. Opět byla tou šťastnou dívkou, ale kus její uzavřené povahy v ní zůstal. Jednoho dne ve škole začala kašlat a cítit se nemocně. Myslela si, že na ní leze chřipka a vůbec ji nenapadlo, že se mění v upíra a je načase, aby jí označili. Když šla o přestávce na další hodinu, stopař ji našel a označil. Když se probrala a zjistila, že má na čele znamení, utekla ze školy. Cestou potkala svoji kamarádku, která uviděla znamení, lekla se a utekla od ní. Domů se nevrátila. Místo toho šla rovnou do Školy noci. Cestou hrozně plakala, protože se jí nechtělo opustit rodinu. Uprostřed cesty se jí zamotala hlava a ztratila vědomí. Probudila se na ošetřovně ve Škole noci. Od té doby na Škole noci studuje a je spokojená. Občas se jí stýská po rodině, ale zvládá to.

Přidat nový příspěvek