Pravidla naší Školy noci

Prosím dodržuj je. Děkuji

1. Nebuť vulgární, jinak budeš potrestán/a.

2. NŠN: Každý kdo bude mít postavu v naší Škole noci musí ji pojmenovat a napsat její vlastnosti. Můžete mi na e-mail poslat foto postavy nebo ji dát do diskuzního fóra v Naší Škole Noci, dám ji do fotogalerie naší Školy noci. Budete ubytováni do pokojů. Počet postav v pokoji max.4. Samozřejmě si můžete požádat i o jiný pokoj, přes e-mail nebo v diskuzním tématu na Naše Škola Noci.

3. Hodiny: Vždy když se zaregistrujete do NŠN pod oblíbeným jménem, dostanete v otázkách a odpovědích rozvrh a vždy když budete mít hodinu napíšete ve svém pokoji, že odcházíte na tuhle a tuhle hodinu. Ve třídách budou zapsány úkoly a vy mi nebo jinému učiteli na e-mail pošlete dodělaný úkol. Kdo má zájem být učitel ať napíše do otázek a odpovědí. Učitel bude povinen napsat svůj e-mail ve třídě, kterou bude učit.

4. E-maily učitelů nebude nikdo zneužívat, jinak budete potrestáni. A bez milosti!

5. Učitel a žák: Každý kdo bude mít postavu v NŠN, bude povinen dělat úkoly, které mu zadá učitel. Vždy bude pod danným úkolem napsáno datum, do kterého budete muset úkol poslat. Když zrovna budete na dovolené nebo nebudete smět na počítač a budete to vědět dopředu napíšete to ve třídě.

6. Učebny a jiné místnosti: Vždy, když půjdete v NŠN třeba do knihovny, tak to napište ve svém pokoji, že odcházíte tam a tam. Jinak bych v tom měla zmatek. I když budete zase z knihovny odcházet do svého pokoje napište to tam. Vždy, když půjdete do nějaké místnosti v NŠN, tak byste měli napsat nějaký příběh, co jste v té místnosti dělali. Když nebude ve vašem pokoji napsáno, že jste jinde a jinde bude napsáno co jste tam dělali budete napomenuti.

7. Prohřešky: jakýkoliv uděláte prohřešek a budete napomenuti. Jakmile budete mít více jak 7 napomenutí, budete potrestáni. Bez milosti!

8. Příběhy v místnostech NŠN: Když budete psát příběch co jste dělali v jakékoli místnosti, oddělte prosím přímou řeč uvozovkami. Pro mladší: na začátku přímé řeči napíšete uvozovky dole a na konci nahoře.

Děkuji, že jsi se zaregistroval v NŠN a že dodržuješ pravidla. A NŠN znamená Naše Škola Noci. Emi